Loading...
SESSEL SPEAKEASY

Sessel Salong - speakeasy baar, kuhu tulla imelisi jooke ja snäkke nautima. Meelelahutuse eest vastutavad akustilised kontserdid, filmiõhtud, Hendrick´s muusika- ning Püstijalakomöödia vabalava üritused. Otsid paika suuremale seltskonnale? Korraldame sulle meeldejääva speo Sesseli loomingulises õhkkonnas. Hubane atmosfäär, imeline teenindus ja mõnus muusika toetavad elamust. Hetk mil inimesed kohtuvad on hindamatu - külasta Sesselit!


Ajalooline ruum

Asume Tallinna vanalinna peatäanaval, Eesti esinduse majas, II korrusel, panoraamvaatega Viru tänavale.

Loominguline atmosfäär

Igal Sesselis oleval esemel on oma hing ja lugu. Näiteks 19. sajandi kassaaparaat, II maailmasõja aegsed Olümpial käinud hüppesuusad, toimiv magnetofon, 18. sajandil apteegis kasutusel olnud vitriin ning koguni 16. sajandist säilinud laetalad originaalse ornamentikaga.

Helisüsteem

Sesselis on profesionaalne helisüsteem nii taustamuusikaks kui filmideks.

Projektor ja ekraan

Sesselis on võimalik projitseerida ettekannet, videot või muud meediafaili läbi arvuti.

Baar

Sesseli baarmen oskab soovitada parimaid jooke ning valmistab imelisi kokteile ka kõige nõudlikumale gurmaanile.

KOHV JA ŠOKOLAAD

Sesselis pakume külastajatele erilisi maitseelamusi. Värsket kohvi röstitatakse iga päeva tagant. Kohvioad tulevad meie hubasesse Sesselisse kokku enam kui kümnest erinevast piirkonnast üle terve maailma. Imemaitsva kohvi kõrvale pakume meie endi tehtud käsitööšokolaade.

Galerii

Sesseli seintel on igapäevaselt eksponeeritud erinevate kunstnike tööd, mis loob kohvi või kokteili kõrvale loomingulise atmosfääri. Soovi korral saab ka Sinu teosed riputada seinasiinidele, mis on valgustatud spetsiaalse näitusevalgustusega. Hetkel võib meie seintel näha kunstnik Takinada töid.

Toitlustus

Meie kulinaariakunstnikud valmistavad tõelisi toiduelamusi nii loomingulises koduses võtmes kui ka keerukas gurmaanibuffee lahenduses.

Lava

Kohapeal olemas helipult, digiklaver, elektro-akustiline- ja elektrikitarr, mikrofon ja cajón. Kogu komplekt ühendatud keskhelisüsteemiga.

KLASSIKUD

BRONEERI LAUD

Sessel OÜ

Viru 3, II korrus, 10111
Tallinn
info@sessel.ee
+372 54556666

NB: Igapäevasel kella 18:00-ni võtame reserveeringud võtame vastu e-posti, Facebooki ja veebi teel.